Blizny? Już nie ma dla nich miejsca!

Blizny potrądzikowe, pooperacyjne mogą być przeszłością a nawet powinny być przeszłością. Blizny szpecą i są przyczyną kompleksów a przecież nie muszą:)

I tu pojawia się laser frakcyjny Er:Yag czyli najnowsze osiągnięcie techniki laserowej stosowanej w dermatologii. Celem stosowania lasera frakcyjnego jest intensywna regeneracja skóry. Efektem działania lasera jest odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek i przede wszystkim likwidacja blizn, rozstępów, rozszerzonych porów i różnego rodzaju przebarwień. Światło lasera Er:Yag 2940 nm tworzy w skórze mikrokolumny podczas procesu ablacji (odparowania tkanki). Jest to kontrolowane uszkadzanie skóry, przy nienaruszaniu tkanek otaczających. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona i trwa to przez około 3-4 dni. W tym czasie proponowana jest odpowiednia pielęgnacja, którą otrzymuje się po skończonym zabiegu.

Podsumowując: Fraksel tworzy nową skórę, więc jeżeli przeszkadzają Ci blizny i chcesz się ich pozbyć, to nic lepszego na ich usunięcie poza laserem frakcyjnym nie ma:)

Zapraszamy.

https://bioskin-kalisz.pl/kosmetologia-estetyczna