Fryzjer Kalisz – salon fryzjerski Bioskin

W naszym lokalu znajduje się zarówno fryzjer męski, jak i damski. Ofertę stanowią usługi podstawowe m.in. strzyżenia, koloryzacja. U nas znajdziecie Państwo zarówno te

nowoczesne trendy – polecane w szczególności dla osób, które ciągle poszukują nowych inspiracji dla swojego wyglądu, jak i klasyczne – dla osób wyznających tradycyjne metody, dzięki którym codzienne układanie włosów stanie się prawdziwą przyjemnością. Proponujemy Państwu modelowania oraz stylizacje włosów na okazje specjalne, w tym

również na uroczystości ślubne, studniówkę czy bale wieczorowe i absolutoryjne.

Ponadto, nasi specjaliści zarekomendują Państwu, które kosmetyki wybrać do pielęgnacji włosów w domu, a także doradzą, jakie produkty pomogą w stylizacji Państwa ulubionego uczesania.

To pozwoli na uzyskanie zniewalających efektów nawet przez dłuższy czas.

STRZYŻENIE

Nasz salon fryzjerski oferuje strzyżenie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta poprzedzone konsultacją i doradztwem. Dzięki naszym specjalistom stworzysz fryzurę, o której tylko marzysz.

KOLORYZACJA

Szeroki wybór odcieni farb L`Oreal powoduje, że koloryzacja może być przeprowadzona na nieskończoną ilość możliwości. Dzięki użyciu wyselekcjonowanych pigmentów oraz dużej zawartości witamin włosy mogą stać się silne, puszyste, a także miękkie i błyszczące.

MODELOWANIE

Każda wykonywana w naszym salonie stylizacja oraz modelowanie pozwolą Państwu poczuć się wyjątkowo, nie tylko podczas specjalnych okazji, ale także na co dzień. Robimy wszystko, by dostarczyć Państwu usługi wyłącznie najwyższej jakości.