Vagheggi Delay Infinity- zabieg na pierwsze oznaki starzenia

Czasu niestety nie możemy zatrzymać, natomiast możemy starać się niwelować jego efekty i zapobiegać ich powstawaniu dzięki dobrze dobranej pielęgnacji skóry. Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego Bioskin w Kaliszu na zabieg Vagheggi Delay Infinity.

Cele linii i przeznaczenie

Odpowiednia dla osób około trzydziestego roku życia, na których cerze pojawiają się pierwsze oznaki upływającego czasu. Linię Vagheggi Delay Infinity poleca się tym, u których można zaobserwować: pogłębienie bruzd nosowo-wargowych, tzw. kurze łapki w okolicach oczu, pionowe linie między brwiami.

Cel i przebieg zabiegu

Celem zabiegu jest intensywna profilaktyka powstawania nowych zmarszczek oraz widoczne wygładzenie powierzchni skóry. Pobudzenie produkcji kolagenu, elastyny i dostarczenie kwasu hialuronowego, który pomaga utrzymać nawilżenie skóry.

Vagheggi Delay Infinity rozpoczynamy od demakijażu i oczyszczania skóry. Kolejnym etapem jest tonizacja. Następnie wykonujemy relaksujący masaż twarzy oraz nakładamy maskę. Po jej zmyciu aplikujemy preparat liftingujący oraz krem na dzień z linii.

Sekretem zabiegu Vagheggi Delay Infinity są składniki aktywne, między innymi naturalne ekstrakty roślinne:

  • KROKUS ZŁOCISTY- wspomaga biologiczną komunikację komórkową, zwiększa produkcję cząstek odpowiedzialnych za przekaz i przedostanie się składników aktywnych do fibroblastów,
  • CZARNY RYŻ – działa silnie przeciwutleniająco,
  • BIOPOLIMER Z MANIOKU- natychmiastowo wygładza a dzięki swoim sensorycznym właściwością unosi skórę. Wchodząc w interakcję z warstwą naskórka napina i wygładza skórę,
  • SYSTEM ROZPRASZAJĄCY ŚWIATŁO- to technologia, która daje efekt rozproszenia światła i wypełnienia niedoskonałości skóry.

czas zabiegu: 60 min

cena: 190 zł

Zobacz cennik