Vagheggi Rehydra- zabieg nawilżający

Propozycja idealna dla każdego, kto zmaga się z nadmiernie suchą skórą. Uczucie ściągnięcia, pieczenia, a także zaczerwienie występujące szczególnie po umyciu twarzy wodą czy po zastosowaniu produktów do demakijażu – to wskazania do stosowania kosmetyków z linii Vagheggi Rehydra.

Cele linii i przeznaczenie

Nawodnienie jest podstawą pielęgnacji każdej cery, a głównym celem preparatów z linii Vagheggi Rehydra jest jego dostarczanie do skóry od zewnątrz i pomoc z jego zatrzymaniu w skórze. Świetnie sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, kiedy to skóra narażona jest na wysuszenie; zarówno w gorące, letnie dni, jak i te mroźne zimowe.

Zabieg nawilżający Vagheggi Rehydra – cel i przebieg

Jego celem jest przywrócenie skórze nawodnienia i ochrona przed ponownym przesuszeniem.

Rozpoczynamy od demakijażu i oczyszczaniu skóry, a następnie przechodzimy do jej tonizacji. Kolejnym krokiem jest eksfoliacja żelem peelingującym (z bambusem, micą i wyciągiem z prawoślazu lekarskiego). Następnie aplikujemy intensywnie nawilżającą ampułkę oraz kremową maskę. Finalne kroki to krem pod oczy oraz krem na dzień.

Składniki aktywne:

  • PRAWOŚLAZ LEKARSKI ( Althaea officianalis)- zapobiega naturalnemu niszczeniu kwasu hialuronowego w skórze,
  • HYDRA PLUS COMPLEX- KWAS HIALURONOWY: działa nawilżająco, chroni naczynka krwionośne oraz pomaga zmniejszyć widoczność blizn,
  • OLEJ JOJOBA: zmiękcza skórę, chroni i odżywia,
  • DESTYLAT Z OCZAR WIRGILIJSKIEGO: który łagodzi zaczerwienienia oraz ma właściwości odświeżające.

czas zabiegu: 60 min

cena: 160 zł

Zobacz cennik