Zabiegi na ciało

Kosmetologia estetyczna Kalisz to starannie dobrane pod względem skuteczności profesjonalne zabiegi laserowe laserem XLase Plus, takie jak: bezbolesna depilacja laserowa (bezbolesne laserowe usuwanie owłosienia), zamykanie naczyń krwionośnych, fotoodmładzanie, likwidację rumienia, zmniejszanie porów, usuwanie punktów rubinowych i włókniaków.

Od tego sezonu zapraszamy także do skorzystania z progresywnych zabiegów regeneracji i odbudowy skóry. Urządzenie MesoTherm Dual Cit oferujące innowacyjne rozwiązania w kosmetologii i medycynie estetycznej do liftingu i modelowania ciała i twarzy. Dzięki radiofrekwencji mikroigłowej z elektroporacją skóra jest znacznie ujędrniona i odmłodzona. Są to zabiegi, które pomagają zatrzymać czas, zredukować niedoskonałości i podkreślą Twoją naturalną urodę.

Gorąco zachęcamy też do skorzystania również z innych usług kosmetologii estetycznej Kalisz, takich jak zabiegi Endermologii LPG Alliance. To inteligentna metoda, polegająca na stymulacji skóry twarzy i ciała. Endermologia LPG Alliance wyrzeźbi, ujędrni oraz zlikwiduje miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową. Oddziałuje w trzech wymiarach: redukuje, wygładza i ujędrnia.

Zabiegi na ciało Kalisz

Jędrna i odmłodzona skóra pozwoli Ci nie tylko na zwiększenie pewności siebie, ale także sprawi, że będziesz czuć się pięknie, niezależnie od sytuacji. Proponowane w naszym gabinecie kosmetycznym zabiegi na ciało Kalisz to relaks i odprężenie dla całego Twojego organizmu. Wśród proponowanych przez nas usług znajdują się np. Laserowe usuwanie owłosienia, czyli bezbolesna depilacja; zamykanie naczynek krwionośnych; usuwanie blizn i rozstępów za pomocą lasera czy też Endermologia LPG Alliance.

Alternatywa dla tradycyjnej depilacji maszynką czy kremami, która zapewnia trwałość efektu gładkiej skóry – to laserowe usuwanie owłosienia. Jest to bezbolesna metoda, bez naruszania ciągłości naskórka i uszkadzania tkanek. Bazuje na wiązce przesyłającej impulsy do skóry, które są równomiernie rozprowadzane niszcząc mieszki. Możemy zastosować ją na różnych obszarach ciała, na przykład na łydkach, pod pachami, w okolicach bikini. Kliknij tutaj, aby poznać wskazania i przeciwwskazania do zabiegu oraz dowiedzieć się więcej o tym, jak przebiega.

Czytaj więcej

Pacjentki, których problemem są blizny, cellulit, zmarszczki lub rozstępy mogą wybrać z naszej oferty laser frakcyjny. To bezbolesny zabieg wykonywany po znieczuleniu miejscowym specjalnym kremem. Polega na nakierowaniu wiązki światła na skórę, nie uszkadzając przy tym naczyń ani włosów. Dzięki wiązce woda z obszaru poddanemu zabiegowi gwałtownie odparowuje. Celem zabiegu jest stymulowanie procesu przebudowy kolagenu. Więcej o nim dowiesz się, przechodząc klikając tutaj i przechodząc na stronę zabiegu.

Czytaj więcej

Laserowe zamykanie naczynek krwionośnych wykonywane jest w naszym salonie na różnych obszarach ciała, na przykład na łydkach lub na twarzy. W zależności od wielkości obszaru oraz wrażliwości pacjenta, może trwać od 15 do 60min. Kluczem tutaj jest selektywna fototermoliza, czyli praca z temperaturą – zapoznaj się ze szczegółowym opisem zabiegu dostępnym na stronie, aby poznać zasady jej działania. Zachęcamy również do poznania wskazań i przeciwwskazań przed zapisaniem się na zabieg, a także do przeczytania zaleceń pozabiegowych, aby być zaznajomionym z procesem rekonwalescencji.

Czytaj więcej

Jednym z wielu zabiegów kosmetologii estetycznej w naszej ofercie jest Mesotherm Dual Cit, czyli mezoterapia mikroigłowa z radiofrekwencją (RF) i elektroporacją. Wykonuje się ją bezpośrednio na skórze, po znieczuleniu miejscowym kremem znieczulającym. Podczas zabiegu wykorzystujemy specjalną głowicę-rolkę z 560 igłami i nakłuwamy nimi skórę. Igły mają przewodzić falę radiową. Pośród wskazań do zabiegu możemy wyróżnić wypadanie włosów, blizny czy przebarwienia – dowiedz się więcej przechodząc na stronę zabiegu.

Czytaj więcej

Endermologia LPG Alliance to zabieg w naszej ofercie, który przeznaczony jest na całe ciało, łącznie z twarzą. Zazwyczaj wykonujemy go w seriach, od trzech do dziesięciu zabiegów. Jego podstawą jest opatentowany proces z zastosowaniem specjalny głowicy, która tworzy podciśnienie, następnie umieszczona w niej rolka masuje skórę. Zabieg jest zupełnie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, możemy go określić jako odprężający. Pacjentka zakłada kostium ściśle przylegający do ciała.

Czytaj więcej

Kiedy stopy zaatakują pleśniowce, drożdżaki (Candida) lub dermatofity, może być konieczna terapia grzybicy paznokci, aby nie rozprzestrzeniały się i nie pogarszały stanu zdrowia płytki. Dostępna jest w naszym gabinecie kosmetycznym w Kaliszu w formie zabiegów przeprowadzanych z zastosowaniem lasera. Dowiedz się więcej na ich temat przechodząc na dedykowaną im podstronę. Przed zapisaniem się na zabiegi do nas należy jednak najpierw zgłosić się do podologa, aby rozpoznał stadium zainfekowania płytki.

Czytaj więcej